Trainz Classics
2. března 2003 Novinka - Ostatní

Train Tracking

Při prohlížení různých stránek na internetu jsem narazil na další zajímavou vláčkovou hru. Jedná se o Train Tracking. Hra se normálně prodává za 10 liber. Na homepage jsou k vidění screeny ze hry. Pokud Vás hra podle obrázků navnadí a budete se cítit na download, potom můžete sáhnout po 5ti megové demoverzi.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Ostatní

Plna verze RAA

Do rukou se mi dostala plná verze hry Rails Across America v české verzi, kterou na náš trh dodává firma CD Projekt v edici výhodná cena. Cena je opravdu výhodná, protože tahle vláčková strategie, připomínající mix her Rail Baron, 1830 a Railroad Tycoon 2, stojí jen směšných 499,-. Jak vůbec tahle hra vypadá? Co od ní může obyčejný hráč očekávat? Vyplatí se vůbec do téhle hry investovat? Na všechny tyhle otázky a samozřejmě i na mnohé další, najdete odpovědi v nedělní recenzi téhle hry, protože se jí kouknu na zoubek :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. února 2003 Download - Ostatní

Virtual BUS

I přestože jsou tohle stránky zaměřené na vlakové simulátory, nemůžu jinak, než Vás informovat i o dalším zajímavém, tentokráte nevlakovém, simulátoru. Jedná se totiž o simulátor Autobusu se jménem VirtualBus. Samotná podstata hry je asi každému jasná. Zkrátka nasednete do jednoho autobusu a převážíte lidi z místa na místo po předem vytyčené trase. Pokud máte zájem o tento simulátor, potom si jej můžete stáhnout tady. Další drobnosti ke hře najdete na homepage. Tak šťastnou cestu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [13 komentářů]

14. února 2003 Novinka - Ostatní

Train Simulator REAL od SONY

Po vele úspěšné hře Densha De GO! přichází na herní trh i firma Sony. Ano, o hře Train Simulator REAL jste už na těchto stránkách četli mnohokrát. Bohužel k dispozici byly jen nějaké nic neříkající screeny. Teď už je všechno jinak a Vy se můžete podívat na pěknou várku videí přímo ze hry. Najdete je tady. Já jen připomenu, že to co uvidíte na videu je skutečně hra. Nejedná se bohužel o hru pro PC. Radovat se můžou jen majitelé konzolí Playstation2. Aby jste si mohli videa prohlédnout, je nutné kliknout na obrázek vlakové soupravy. Každá souprava má své vlastní video.

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. února 2003 Novinka - Ostatní

Simulace pasažéra

Vozíte se rádi vlakem? Pokud ano, pak je pro Vás určena přímo hra Scotish Rover. Jedná se skutečně o simulátor pasažéra se vším všudy. Nakoupíte lístek, zjistíte si odjezd vlaku a pak jen tvrdnete na nádraží, než vůbec vlak přijede :) Mě osobně to bavilo asi minutu, ale možná Vás to zaujme více než mě. Download najdete přímo na homepage. Velikost je nějakých slabých 10 MB. Hra je jako shareware a chce seriové číslo, není ovšem pro hraní nutné. Na stránkách lze najít i zřejmě podobně zaměřenou hru, tentokráte s názvem Hellfire. Jenže ta už pro obyčejné modemisty není. Velikost downloadu je totiž 40 MB :(

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. února 2003 Novinka - Ostatní

Rail Acros America opožděna

Hra Rails Across America v české verzi od firmy CD Projekt bude opožděna. Hra měla vyjít někdy začátkem února, ale datum vydání je podle posledních zpráv přesunuto na 20. února. Co k této hře dodat? Rails Across America je ekonomická realtimová strategie z prostředí americké železnice. Prodávat se bude v české verzi za 499,- Kč.

Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Sprejujte sprejujte :)

Našel jsem opravdu zajímavou flash stránku :) Máte-li zrovna chuť posprejovat nějaký vlak, zkuste to raději tady. Ušetříte za sprej a nezpůsobíte žádnou škodu. Myslím že je to zajímavý nápad. A ke všemu můžete Vaše výtvory posílat dále.

Diskuse k článku [0 komentářů]

21. ledna 2003 Download - Ostatní

WinAmp Train SKIN

Udělejte si vláčkovou variantu skvělého přehrávače WinAmp. Pitris poslal právě pro tento program 2 vydařené skiny na kterých můžete vidět brejlovce a zamračenou. Třeba bude takových vláčkových skinů časem více. A teď už nemarněte čas a pusťte se do downloadu. Díky Pitris.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

7. ledna 2003 Download - Ostatní

Rail 3D

Našel jsem další zajímavý simulátor. Tentokráte se nejedná o normální simulátor vlaků. Rail3D je totiž něco podobného jako legendární Bahn. Postavíte si v něm kolejiště a pak už to všechno pěkně jezdí samo. Máte-li zájem o tuto hříčku, klikněte tady. Pokud se chcete dozvědět více o tomto simulátoru, zkuste jeho homepage.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Betatest skončil, bude prodej

Definitivně skončil beta test strategie Rails Across America, kterou na náš trh dodá firma CD Projekt a to kompletně v češtině. Překlad hry je opravdu na vysoké úrovni. Překladu se dočkal i editor, který je ke hře přiložený. Hra se bude prodávat za 499,-. V obchodech by se mohla objevit už v únoru.

Diskuse k článku [0 komentářů]