1. února 2004 Recenze - Ostatní

Rails Across America

Vláčkových her je v poslední době čím dál více. Poslední dobou přibývají také strategie se železniční tématikou. Pokud to mám vzít okrajově, potom si určitě vzpomeneme na Trains Truck Tycoon, který měl připomenout všem hráčům stařičkého Tycoon Transporta. Teď už víme, že Tycoon Transport je jen jeden a doposud jej žádná podobná strategie nepřekonala. Teď Vám mám možnost představit další obchodní vláčkovou strategii, která sice stařičkého Tycoon Transporta nepřekonává, ona ani nemůže, protože se jedná o zcela jiný žánr, ale i tak se budete u této hry bavit hodiny. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

14. listopadu 2003 Download - Ostatní

Steam Locomotive Simulator 3.1

Před půl rokem jsem Vám nabídl testovací verzi nového simulátoru, který je stále v přípravě. Jednalo se o Steam Loco TEST ve verzi 3.0. Připomenu, že v tomhle simulátoru zatím můžete pouze přepínat pohledy a sledovat opravdu reálné chování parního vlaku. Autoři simulátoru za tu dobu povýšili testovací verzi o jednu desetinku a tak Vám dneska můžu nabídnout Steam Loco TEST v.3.1 (6MB).Tak se dejte do downloadu a v duchu si přejte, aby takhle nějak vypadal i nový Microsoft Train Simulátor 2004, co se do reality týče.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

27. října 2003 Novinka - Ostatní

Railroad Pioneer DEMO

Nedávno jsem Vás informoval o vláčkové strategii s názvem Railroad Pioneer. Všem nic neříkající vláčková strategie totiž kabátkem připomíná právě výše zmiňovanou hru RT3. No a protože vydání hry se blíží ke konci (někdy kolem prosince), vydala firma Kritzelkratz 3000 první hratelné demo.

Diskuse k článku [0 komentářů]

27. října 2003 Novinka - Ostatní

Railroad Tycoon 3 info

Další vlaková hříčka je venku. Jedná se o strategickou hru Railroad Tycoon 3. I tahle hra se rozkládá na dvou stříbrných plackách, které jsou plné až po samotný okraj. Na CD najdete mimo jiné i jimi dříve vydanou hříčku, která byla na internetu ke stažení zdarma jako reklamní upoutávka na hru. Zda je RT3 minimálně stejně dobrý nebo lepší jak jeho předchůdci to si budete muset posoudit hlavně sami. U nás bude hru distribuovat Cenega.

Diskuse k článku [0 komentářů]

20. října 2003 Novinka - Ostatní

Simulátor Trolejbusu

Po celkem zajímavém simulátoru autobusu přichází na řadu další simulátor. Tentokráte simulátor trolejbusu. Sám jsem ho nevyzkoušel, protože vyžaduje nainstalované Direct X 9.0a. Názory na něj jsou ovšem různé. Já jej nehodlám kritizovat a uvítám jej jako další dobrý freeware simulátor, který má možná spoustu much, ale věřím že je autor postupně odstraní. Homepage projektu najdete tady. Díky Andy za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. října 2003 Novinka - Ostatní

Virtual Hornby 2 novinka

Tento rok se s pokračováním vláčkových her roztrhl pytel. V listopadu se dočkáme hry Trainz Railroad Simulator 2004, koncem října by měla do prodejen přijet strategie Railroad Tycoon 3. No a teď se do obchodu dostala simulace modelového kolejiště zvaná Hornby Virtual Railway 2. Pokud jste si mysleli, že Trainz je modelová železnice, potom jste na omylu. Ježdění na velikých plochách není to pravé ořechové. Právě ve HVR 2 dostanete jen malý pokojíček v bytě, kde si své kolejiště můžete postavit buďto na stole nebo na zemi. Pro lenochy co si nechtějí stavět vlastní kolejiště je samozřejmě připraveno už pár postavených. O tom jak hra vypadá se můžete přesvědčit se zatím malého přiloženého screenu. Recenzi hry přinesu již brzy.

Diskuse k článku [1 komentářů]

1. října 2003 Download - Ostatní

Railway Mogul DEMO


Určitě si všichni vzpomenete na 3D strategii Train Truck Tycoon, která měla být volným pokračováním strategie Tycoon Transport. Sami dobře víme jak to dopadlo, z původně freeware produktu se stal komerční produkt, který bohužel nesplnil představy hráčů. Málo kdo si na něj teď vzpomene a raději se vrací ke stařičkému Transport Tycoonu. Dneska Vám můžu představit další vláčkovou strategii, která se taktéž podobá hře Transport Tycoon. Jedná se o hříčku Railway Mogul, která by Vás měla zabavit na několik večerů. Hra není bohužel freeware a tak Vám mohu nabídnout akorát demo (22MB). Více informaci o této strategii najdete přímo na její homepage.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

1. října 2003 Novinka - Ostatní

Něco pro PS2

Majitelé Playstation 2 konzolí se 15. Listopadu tohoto roku dočkají další vláčkové hry zvané A Train 6. Předpokládaná cena v předprodeji je stanovená na 37 liber. Vaše objednávky můžete směřovat tady.

Diskuse k článku [1 komentářů]

30. září 2003 Novinka - Ostatní

Raildriver

Vzpomínáte si na info ohledně speciálního ovládacího panelu pro vlakové simulátory ? Ovládací panel se dal zakoupit jen mimo naší republiku, ale od prosince 2003 tomu bude jinak. Firma High in the sky, která se zajímá zejména o letecké simulátory, pro Vás připravila distribuci tohoto zařízení jménem Raildriver. Herní zařízení by mělo být k dispozici od prosince tohoto roku, ale bude v omezeném množství. Cena je stanovena na 6590,- a rezervovat si jej můžete už dnes přímo na jejich stránce. Díky Martine H. za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

24. září 2003 Novinka - Ostatní

Co na to PaV ?

Ke včerejšímu článku jsem od autora tratě 024 získal omluvu. Účelem článku nebylo pošpinit trať 024, ani autorovu práci. Byla to, a stále i je, první česká "reálná" trať pro Microsoft Train Simulátor. Autora jeho počínání mrzí a vzkazuje Vám tohle:
Všem poškozeným se omlouvám a slibuji nápravu. Chtěl bych poprosit všechny kterým trať nepřišla a poslali onen dobrovolná příspěvek, aby se ozvali na mé telefonní číslo: 723 270 698. Situaci hodlám co nejdříve vyřešit a všem trať poslat. Samozřejmě se můžou ozvat i nový zájemci o trať.
Já doufám, že se za měsíc nedočkáme stejné situace jaká je teď a že PaV bude Vaše objednávky zodpovědně a pořádně vyřizovat.

Diskuse k článku [0 komentářů]