Rail Simulator
23. září 2003 Články - Ostatní

024 vs Ostatní

Je tomu už půl roku, kdy se pro Microsoft Train Simulátor objevila první česká "reálná" trať. Jednalo se o trať 024 a autorem je PaV ze serveru ArtLoKo. Jak jistě víte trať nebyla tak úplně zadarmo. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

21. září 2003 Download - Ostatní

SimuTrains

Kill007, autor povedeného Bix modelu a nedokončeného Falls modelu, mě informoval o jedné freeware hříčce podobné Tycoon Transportu. Jedná se o Simutrans a jeho hlavní předností je funkčnost i pod operačním systémem Linux. Já Vám nabídnu k downloadu obě verze. Majitelé operačního systému windows mají svůj balíček tady (500kb) a majitelé operačního systému Linux sáhnou po odkazu tady (500kb). Základní balíček celé hry, který je nutný pro všechny najdete tady (1 MB). Díky Kille za info.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

28. srpna 2003 Novinka - Ostatní

Vbuilder 3D

Sháníte nějaký 3D modelovací program pro Trainz a Microsoft Train Simulátor? Potom je tady snadná pomoc. Někteří z Vás už určitě modelují v TrainSim Modeleru (není freeware), jiní zkouší 3D Max (není freeware), další našli variantu modelování ve freeware editoru gMax. Dneska Vám nabídnu ještě jeden freeware editor se jménem Vbuilder3D. Editor by měl podporovat oba simulátory i když pro hru Trainz bude nutná konverze přes gMax. A jak je to vlastně s tím slovíčkem freeware ? Editor je skutečně freeware, ale můžete ho vyzkoušet jen na 100 modelech, potom musíte zaplatit nějakou symbolickou částku autorovi. Za vyzkoušení editoru ale nic nedáte a download onoho 4 MB souboru Vám také mnoho nezabere. Hodně štěstí při modelování.

Diskuse k článku [0 komentářů]

9. května 2003 Novinka - Ostatní

Microsotoss Train Spotting Simulator

Na internetu se dá najít opravdu ledacos. Pokud si dobře pamatujete homepage hry Microsoft Train Simulátor, potom by Vám neměla uniknout ani její zajímavá podobizna. Na této stránce můžete najít Microtoss Train Spotting Simulator :)) Není potřeba nic stahovat, všechno funguje skvěle online, tak se dejte do hraní :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. dubna 2003 Články - Ostatní

Kam pak jde ArtLoko ?

Dneska tu mám pro Vás exkluzivní informaci. Serveru ArtLoKo se evidentně na webu vlakpage.cz nelibí. Důkazem toho může být i nová grafika, kterou PaV připravuje pro nový hosting. A kam že se to PaV a celé ArtLoKo vlastně stěhuje? No zkuste se na to podívat sami. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Download - Ostatní

Steam Locomotive Simulator 4.0

Někdy v listopadu nebo prosinci loňského roku jsem Vás informoval ohledně nové verze freeware testovacího simulátoru Steam Locomotive Simulation ve verzi 3.1 (6MB). Oficiálně tahle verze vyšla v červnu loňského roku. Téměř po 9ti měsících si pro nás autoři připravili další verzi tohoto simulátoru. Jedná se o verzi 4.0 (9MB). Nová verze potřebuje ke svému chodu Direct X9. Minimální konfigurace není známa, ale doporučená je Pentium 4 na 1,3 Ghz, nebo nějaký jiný podobný procesor, nVidia Geforce 3 nebo obdobně kvalitní grafická karta. Po instalaci Vám ukousne cca. 60 MB na Vašem disku. Veškeré novinky se dočtete v readme.txt, který se nachází uvnitř archivu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [3 komentářů]

2. března 2003 Download - Ostatní

Trains

Pamatujete si na stařičký freewarový Loco Comotion ? Pokud si jej dobře pamatujete, potom víte, že nebyl doveden do konce. Dneska tady mám pro Vás připravenou obdobnou hru, taktéž freeware. Po grafické stránce nevypadá nejhůře, ale po zvukové stránce ji může konkurovat kde jaká blbost, protože zde zvuk není :( Pokud Vám absence zvukového doprovodu nevadí, potom se pusťte do downloadu onoho 500kb balíčku.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Ostatní

Train Tracking

Při prohlížení různých stránek na internetu jsem narazil na další zajímavou vláčkovou hru. Jedná se o Train Tracking. Hra se normálně prodává za 10 liber. Na homepage jsou k vidění screeny ze hry. Pokud Vás hra podle obrázků navnadí a budete se cítit na download, potom můžete sáhnout po 5ti megové demoverzi.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Ostatní

Plna verze RAA

Do rukou se mi dostala plná verze hry Rails Across America v české verzi, kterou na náš trh dodává firma CD Projekt v edici výhodná cena. Cena je opravdu výhodná, protože tahle vláčková strategie, připomínající mix her Rail Baron, 1830 a Railroad Tycoon 2, stojí jen směšných 499,-. Jak vůbec tahle hra vypadá? Co od ní může obyčejný hráč očekávat? Vyplatí se vůbec do téhle hry investovat? Na všechny tyhle otázky a samozřejmě i na mnohé další, najdete odpovědi v nedělní recenzi téhle hry, protože se jí kouknu na zoubek :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. února 2003 Download - Ostatní

Virtual BUS

I přestože jsou tohle stránky zaměřené na vlakové simulátory, nemůžu jinak, než Vás informovat i o dalším zajímavém, tentokráte nevlakovém, simulátoru. Jedná se totiž o simulátor Autobusu se jménem VirtualBus. Samotná podstata hry je asi každému jasná. Zkrátka nasednete do jednoho autobusu a převážíte lidi z místa na místo po předem vytyčené trase. Pokud máte zájem o tento simulátor, potom si jej můžete stáhnout tady. Další drobnosti ke hře najdete na homepage. Tak šťastnou cestu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [13 komentářů]