6. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

OndraJ a jeho plány v tomto roce


Ondra prozradil co všechno připravuje. A už podle screenů toho není opravdu málo. O jeho připravované trati jsem se už zmínil, ale nikdo netušil, že Ondra maká i na jiných modelech. Jak dokumentuje screen vlevo, pracuje se i na modelu motorového vozu CD 850/851. Na druhém screenu se můžete pokochat krásným pohledem na další tramvaj T3. No a na posledním screenu můžete vidět opět model CD 810+010. Ten bude tentokráte s hi-res texturou. No a jaké bude pořadí? Já předpokládám, že model 810+010 vyjde jako první, potom se vyklube T3, pak ještě pár překvapení a nakonec i onen rozpracovaný model 850/851. Máme se v tomto roce na co těšit.

Diskuse k článku [0 komentářů]

6. ledna 2003 Download - Train Simulator

Mise pro trať 140

Protože většina z Vás si nevěděla s českou misí na trať 140 rady, Petr mi poslal novou verzi, ke které dodal i info o instalaci. Velikost je tak zanedbatelná, že si můžete dovolit stáhnout tuhle misi po druhé. Download je tady.
Petr mi také poslal návod na instalaci tratě 140. Takže pokud si nevíte s instalací rady, stáhněte si tenhle soubor. Díky Petře.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Autobus pro MSTS

Ondra Janiš zapracoval na nové verzi autobusů. Předešlá verze se nepovedla a MTS ji neměl moc rád. Autobusy totiž couvaly. Teď už by mělo být všechno v pořádku, protože tahle verze je označena jako finální. Stahovat můžete tady nebo v downloadech mezi modely. Díky Ondro.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Trainz

Špatné zprávy pro Trainzáky

Pro všechny pisatele, kteří se stále ptají na věcičky ohledně hry Trainz tu mám hned 2 zprávy. První se zbavím novinky o Service Packu 4. Auran stále tento SP4 nedokončil do finální verze, takže i když se překládá třeba beta, na finální verzi si budeme muset počkat zase o něco déle. Poděkujme Auranu.
A druhá věc je pro druhou polovinu pisálků. Zda se bude překládat i Ultimate Trainz Collection zatím nikdo neví. Bylo mi naznačeno, že je něco takového v jednání, ale finálně o tom není rozhodnuto. Takže to berte zatím jako 70% ne a 30% ano :).

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Betatest skončil, bude prodej

Definitivně skončil beta test strategie Rails Across America, kterou na náš trh dodá firma CD Projekt a to kompletně v češtině. Překlad hry je opravdu na vysoké úrovni. Překladu se dočkal i editor, který je ke hře přiložený. Hra se bude prodávat za 499,-. V obchodech by se mohla objevit už v únoru.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Nové menu pro MSTS

Všechno začalo českými skiny. Potom přišly první mise a následovaly opravdu kvalitní modely, které hravě předčí i ty komerční addony. Dokonce už existuje i částečná čeština pro MTS. Můžeme potkat i české zvuky a cabviewy. Třešničkou na dortu jsou už i nějaké české tratě (profi 024 nebo rozpracovaná 140). Jenže mi chceme jít určitě dále a Míro Just nám v tom pomůže. Ano, Just, autor stránek, kde shromažďuje krásné foto realistické cabviewy pro MTS přichází s další novinkou. Vytvořil krásné české prostředí pro MTS. Nepřeložil texty, ale místo originálních fotek, které se v menu mihnou, vložil fotky českých vlaků. Všechno to vypadá opravdu nádherně. Já Vám nabídnu k downloadu kompletní balíček všech změněných screenů, které jsou ke stažení i na Justově homepage. Kompletní balíček stahujte tady.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Mise pro Settle & Carliste Line

V emailové schránce se mi uhnízdila další povedená mise pro MTS. Tahle mise je určena pro trať Settle & Carlisle Line. Popis mise je v souboru readme.txt. Já jen dodám, že se projedete osobním vlakem CD 753. Download najdete tady. Málem bych zapomněl uvést autora. Tím je Radomír V. Díky.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Michawel a jeho stránky

Už dlouho jsem nedělal reklamu na opravdu zajímavé stránky zaměřené na vláčky. Kolega Michawel jedny takové stránky zprovoznil. Můžete na nich najít jeho vlastní fotky (bez něho :)) vláčků a mašinek. Má opravdu pěknou galerii. A aby toho nebylo málo, přihodil na stránky i galerii screenů z MTS. Ostatně pokud se podíváte na zde přiložený screen, můžete dlouho debatovat o tom, zda se jedná o fotku nebo o screen. Jedinou vadou na celé kráse je špatný engine MTS, který tomu to kouzlo krade :( Mimochodem link na stránku je tady.

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

ProTrain Semmering

Jak můžete na krabicových screenech pozorovat, máme tady 2 addony se stejným názvem. Není divu, že mi tahle informace utekla, když se někde psalo zrovna o ProTrain addonu, který vyjde v prosinci 2002. Skutečný ProTrain (screen vpravo) vyšel už před rokem a zrovna mnoho úspěchů nepobral. Addon, který si můžete koupit za 25 euro má být dalším ProTrainem nesoucí tentokráte název De semmeringe Bahn. Pokud pátráte po zemi, kterou v tomto addonu navštívíte, tak se jedná o Rakousko. Pokud chcete ušetřit 25 euro, zkuste se podívat tady. Je tam ke stažení jak Semmering 1.0, tak i Semmering 2.1. Bohužel download není shodný s krabicovou verzí hry. Zde totiž stáhnete jen trať, která se té krabicové asi nepodobá. Krom toho v krabici na CD dostanete i různé vlakové soupravy typické pro tuto trať. Ostatně podívejte se na screeny, které by Vás mohly ke koupi navnadit. A nepleťte si tenhle addon s ProTrainem 3, který vyjde v únoru tohoto roku!

Diskuse k článku [0 komentářů]

3. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

German Railroad 2 nové screeny

Na oficiálních stránkách addonu German Railroad se objevily nové obrázky z addonu German Railroad 2. Pokud se chcete pokochat opravdu zajímavými screeny, potom klikněte tady. Mimochodem tenhle addon už se také prodává a zatím si ho všichni chválí.

Diskuse k článku [0 komentářů]