6. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS BDshmeer

Rado dneska na své homepage zveřejnil model osobního vozu ZS BDshmeer, který si můžete ve velmi povedeném provedení stáhnout z lokálního downloadu.

Autor: Rado
Celý článek » | download [5.6 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

6. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Apeer

Rado zveřejnil na své homepage nový model osobního vozu ZS Apeer, který si můžete stáhnout z lokálního downloadu.

Autor:
Celý článek » | download [5.1 MB] | Diskuse k článku [2 komentářů]

6. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Japonské addony i v Evropě

Pamatujete si ještě, jak jsem Vás informoval o Japonských addonech, které pro Japonskou verzi MTS tvořil Twilight Express ? Pokud si na to pamatujete, potom Vás určitě potěší informace, že addony je možné koupit už i v evropě. Addony prodává japonská firma Aerosoft. Objednání je možné zatím přes internet, ale všechno by mělo fungovat hladce. Na CD se totiž nachází i verze pro anglickou verzi MTS, takže instalace proběhne bez sebemenších problémů. Japonci zveřejnili i addon, o kterém jsem vůbec nevěděl. Jedná se o addon Electric Locomotive. Zatím nemám žádné další informace o tomhle addonu, ale budu se je snažit získat co nejdříve. Jinak nesmím zapomenout, že tu máme japonské addony ve screenech.

Diskuse k článku [0 komentářů]

6. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

OndraJ a jeho plány v tomto roce


Ondra prozradil co všechno připravuje. A už podle screenů toho není opravdu málo. O jeho připravované trati jsem se už zmínil, ale nikdo netušil, že Ondra maká i na jiných modelech. Jak dokumentuje screen vlevo, pracuje se i na modelu motorového vozu CD 850/851. Na druhém screenu se můžete pokochat krásným pohledem na další tramvaj T3. No a na posledním screenu můžete vidět opět model CD 810+010. Ten bude tentokráte s hi-res texturou. No a jaké bude pořadí? Já předpokládám, že model 810+010 vyjde jako první, potom se vyklube T3, pak ještě pár překvapení a nakonec i onen rozpracovaný model 850/851. Máme se v tomto roce na co těšit.

Diskuse k článku [0 komentářů]

6. ledna 2003 Download - Train Simulator

Mise pro trať 140

Protože většina z Vás si nevěděla s českou misí na trať 140 rady, Petr mi poslal novou verzi, ke které dodal i info o instalaci. Velikost je tak zanedbatelná, že si můžete dovolit stáhnout tuhle misi po druhé. Download je tady.
Petr mi také poslal návod na instalaci tratě 140. Takže pokud si nevíte s instalací rady, stáhněte si tenhle soubor. Díky Petře.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Autobus pro MSTS

Ondra Janiš zapracoval na nové verzi autobusů. Předešlá verze se nepovedla a MTS ji neměl moc rád. Autobusy totiž couvaly. Teď už by mělo být všechno v pořádku, protože tahle verze je označena jako finální. Stahovat můžete tady nebo v downloadech mezi modely. Díky Ondro.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Trainz

Špatné zprávy pro Trainzáky

Pro všechny pisatele, kteří se stále ptají na věcičky ohledně hry Trainz tu mám hned 2 zprávy. První se zbavím novinky o Service Packu 4. Auran stále tento SP4 nedokončil do finální verze, takže i když se překládá třeba beta, na finální verzi si budeme muset počkat zase o něco déle. Poděkujme Auranu.
A druhá věc je pro druhou polovinu pisálků. Zda se bude překládat i Ultimate Trainz Collection zatím nikdo neví. Bylo mi naznačeno, že je něco takového v jednání, ale finálně o tom není rozhodnuto. Takže to berte zatím jako 70% ne a 30% ano :).

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Betatest skončil, bude prodej

Definitivně skončil beta test strategie Rails Across America, kterou na náš trh dodá firma CD Projekt a to kompletně v češtině. Překlad hry je opravdu na vysoké úrovni. Překladu se dočkal i editor, který je ke hře přiložený. Hra se bude prodávat za 499,-. V obchodech by se mohla objevit už v únoru.

Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Nové menu pro MSTS

Všechno začalo českými skiny. Potom přišly první mise a následovaly opravdu kvalitní modely, které hravě předčí i ty komerční addony. Dokonce už existuje i částečná čeština pro MTS. Můžeme potkat i české zvuky a cabviewy. Třešničkou na dortu jsou už i nějaké české tratě (profi 024 nebo rozpracovaná 140). Jenže mi chceme jít určitě dále a Míro Just nám v tom pomůže. Ano, Just, autor stránek, kde shromažďuje krásné foto realistické cabviewy pro MTS přichází s další novinkou. Vytvořil krásné české prostředí pro MTS. Nepřeložil texty, ale místo originálních fotek, které se v menu mihnou, vložil fotky českých vlaků. Všechno to vypadá opravdu nádherně. Já Vám nabídnu k downloadu kompletní balíček všech změněných screenů, které jsou ke stažení i na Justově homepage. Kompletní balíček stahujte tady.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

4. ledna 2003 Download - Train Simulator

Mise pro Settle & Carliste Line

V emailové schránce se mi uhnízdila další povedená mise pro MTS. Tahle mise je určena pro trať Settle & Carlisle Line. Popis mise je v souboru readme.txt. Já jen dodám, že se projedete osobním vlakem CD 753. Download najdete tady. Málem bych zapomněl uvést autora. Tím je Radomír V. Díky.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]