3. února 2003 Novinka - Train Simulator

Nove skiny od Pikka


Pikkulinku se pustil do další tvorby a jak můžete na těchto screenech vidět, nevypadá to zrovna špatně. Jedná se o ČSD varianty modelů CD 150 a brejlovce. Na lokální download si budeme muset počkat minimálně do večera, pokud se podaří Pikkovi poslat všechny 3 modely. Díky Pikku za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. února 2003 Download - Train Simulator

CD 371

Tygy poslal další skiník. Tentokráte si zajezdíte s elektrickou lokomotivou CD 371. Model vytvořil Starý. Tygy bohužel neposlal žádný screen, takže se nemůžete podívat, jak vůbec tahle varianta vypadá :( Díky Tygy.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

2. února 2003 Novinka - Ostatní

Simulace pasažéra

Vozíte se rádi vlakem? Pokud ano, pak je pro Vás určena přímo hra Scotish Rover. Jedná se skutečně o simulátor pasažéra se vším všudy. Nakoupíte lístek, zjistíte si odjezd vlaku a pak jen tvrdnete na nádraží, než vůbec vlak přijede :) Mě osobně to bavilo asi minutu, ale možná Vás to zaujme více než mě. Download najdete přímo na homepage. Velikost je nějakých slabých 10 MB. Hra je jako shareware a chce seriové číslo, není ovšem pro hraní nutné. Na stránkách lze najít i zřejmě podobně zaměřenou hru, tentokráte s názvem Hellfire. Jenže ta už pro obyčejné modemisty není. Velikost downloadu je totiž 40 MB :(

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. února 2003 Novinka - Ostatní

Rail Acros America opožděna

Hra Rails Across America v české verzi od firmy CD Projekt bude opožděna. Hra měla vyjít někdy začátkem února, ale datum vydání je podle posledních zpráv přesunuto na 20. února. Co k této hře dodat? Rails Across America je ekonomická realtimová strategie z prostředí americké železnice. Prodávat se bude v české verzi za 499,- Kč.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. února 2003 Novinka - Train Simulator

ProTrain 5 přiletí

Další ProTrain na obzoru. BlueSky Team pro Vás připravuje další díl do kolekce ProTrainů, tentokráte s názvem TauernBahn. Jedná se již o pátý ProTrain addon. Délka tratě je neuvěřitelných 220 km. Pátý ProTrain by měl být k mání už ve druhém čtvrtletí roku 2003. Více informací najdete na jeho homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

30. ledna 2003 Novinka - Boso View Express

Nová verze BVE

Tak nám zase vyšla nová verze freeware simulátoru BVE. Autor zřejmě vylepšil spoustu věcí, protože nová verze se objevila až skoro po roce existence verze 2.3.x. Novou verzi BVE si můžete stáhnout přímo na homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2003 Novinka - Ostatní

Sprejujte sprejujte :)

Našel jsem opravdu zajímavou flash stránku :) Máte-li zrovna chuť posprejovat nějaký vlak, zkuste to raději tady. Ušetříte za sprej a nezpůsobíte žádnou škodu. Myslím že je to zajímavý nápad. A ke všemu můžete Vaše výtvory posílat dále.

Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2003 Download - Train Simulator

DB 180

Na email mi dorazil další vydařený skin DB 180 od Tygyho. Už zhruba před rokem jste se ale mohli projet v elektrické mašině DB 180. Autorem tohoto modelu byl Starý. Download Tygyho addonu najdete tady. Díky Tygy.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

29. ledna 2003 Download - Train Simulator

CSD vag Ca

Přeskinovaný model osobního vozu na variantu CSD Ca od Pikka. Ke skinu je přiložen i původní model.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

29. ledna 2003 Download - Train Simulator

CSD 456

Pikkulinku po menší pauze poslal další vydařený addon parní lokomotivy CSD 456. Jedná se pouze o nový skin na model USATC. Ke skinu je přidán i původní model.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]