2. března 2003 Novinka - Train Simulator

Trať Linie27

Na této stránce si můžete stáhnout kromě nové verze tratě Neubrandenburg i kvalitní a čerstvě dokončenou tramvajovou trať s označením Linie27. Má představovat jednu z linek berlínských tramvají. Ponechme stranou realitu. Pokud se ale chcete projet po hezké tramvajové lince (21 zastávek v jednom směru) městem, které by mohlo klidně být české, pak neváhejte a stahujte. Ve 13,2 MB velkém samorozbalovacím archivu si stáhnete nejen vlastní trať, ale i základní aktivity a tramvaj T6. Pro finální instalaci potřebujete základní tratě MTS. Žádné speciální rozšíření (XTracks) není třeba. Díky Honzo za info.

Diskuse k článku [2 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Ostatní

Train Tracking

Při prohlížení různých stránek na internetu jsem narazil na další zajímavou vláčkovou hru. Jedná se o Train Tracking. Hra se normálně prodává za 10 liber. Na homepage jsou k vidění screeny ze hry. Pokud Vás hra podle obrázků navnadí a budete se cítit na download, potom můžete sáhnout po 5ti megové demoverzi.

Diskuse k článku [0 komentářů]

2. března 2003 Novinka - Train Simulator

Stahnout nebo nestáhnout sergeje ?


Pokud se stále rozhodujete zda si stáhnout onen 30ti megový balík sergeje, pak mám pro Vás připravené 3 obrázky, které by Vás měly přesvědčit o downloadu. Ostatně i na IRC byly první dojmy z tohoto sergeje zajímavé. V balíčku se nacházejí 2 modely, pohled z kabiny a dokonalé ozvučení. Model sergeje je opravdu na vysoké úrovni. No a abych pořád jen nežvatlal jak je tenhle model skvělý, tak ještě jednou zveřejním link kde ho najít.

Diskuse k článku [0 komentářů]

1. března 2003 Novinka - Train Simulator

Sergej v nové verzi

Vyšla nová verze Sergeje pro Microsoft Train Simulátor. Trošku mě zarazila velikost modelu, která je neuvěřitelných 30 MB. Pokud se povede sehnat model i do lokálního downloadu, pak jej zde určitě najdete. Nedočkavci můžou stahovat na homepage. Díky Maxi za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Ostatní

Plna verze RAA

Do rukou se mi dostala plná verze hry Rails Across America v české verzi, kterou na náš trh dodává firma CD Projekt v edici výhodná cena. Cena je opravdu výhodná, protože tahle vláčková strategie, připomínající mix her Rail Baron, 1830 a Railroad Tycoon 2, stojí jen směšných 499,-. Jak vůbec tahle hra vypadá? Co od ní může obyčejný hráč očekávat? Vyplatí se vůbec do téhle hry investovat? Na všechny tyhle otázky a samozřejmě i na mnohé další, najdete odpovědi v nedělní recenzi téhle hry, protože se jí kouknu na zoubek :)

Diskuse k článku [0 komentářů]

28. února 2003 Novinka - Train Simulator

Další trať pro MSTS

Na jedné stránce jsem našel další zajímavou trať pro MTS. Zajímavá je i co se velikosti týče, protože nepřesahuje 20ti MB hranici. Podle screenu na homepage vypadá trať opravdu pěkně. Mimochodem o této trati jsem tu už jednou psal, ovšem teď je k downloadu i nový patch, tak pokud ještě trať nemáte, můžete si stáhnout všechno, ostatní využijí jen patch.

Diskuse k článku [0 komentářů]

24. února 2003 Novinka - Train Simulator

Zajímavý addon

Na Německém serveru The Train je k mání další zajímavý addonek pro MTS. Jedná se o Hallenser Innovationszug hned ve dvou verzích. První je pro majitele placeného addonu ProTrain 2 a druhá je pro nemajitele tohoto addonu. A v čem se vlastně tyto 2 verze liší ? Jen ve velikosti. Nemajitelé si stáhnout 12 MB soubor, majitelé jen 8 MB soubor. Tak už neváhejte a pusťte se do downloadu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

23. února 2003 Download - Train Simulator

Košičan

A pro všechny fanoušky souprav je zde připraven consist Expresu Košičan.

Autor:
Celý článek » | download [1 KB] | Diskuse k článku [9 komentářů]

23. února 2003 Download - Train Simulator

CD Beel

Kvalitný model osobního vozu Beel, který pro Vás připravil vynikající slovenský modelář Rado.

Autor: Rado
Celý článek » | download [4.8 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

23. února 2003 Download - Train Simulator

CD Aeel

Osobní vůz Aeel od skvělého slovenského modeláře Rada.

Autor: Rado
Celý článek » | download [4.5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]