21. března 2003 Novinka - Train Simulator

Zvuky pro CD 363 a CD 163 hotove

Rado na své homepage zveřejnil zvuky pro elektrickou lokomotivu CD 363 a CD 163. Zatím Vám nemůžu nabídnout lokální download, protože server msts.cz byl v noci nedostupný :( Snad se podaří lokální download sehnat později. Díky Rado za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

21. března 2003 Download - Train Simulator

CD 781-448

Po velice vydařeném měřícím voze přichází Lubošák s dalším kvalitním skinem. Přeskinoval pro Vás totiž model Sergeje na verzi CD 781-448. Ke spuštění skinu budete potřebovat originální verzi Sergeje. Díky Lubosaku

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2003 Download - Train Simulator

Alpen Transit

Server The Train je v poslední době opravdu přetížený. Autoři se snaží přetížení zabránit pomocí různých registrací. Pokud tedy bude na The Train nějaký zajímavý addonek, rád jej umístím do lokálního downloadu, aby jste si mohli addon stáhnout v klidu plnou rychlostí. No a dneska by jsme tím mohli začít. Do lokálního downloadu jsem umístil trať Alpen Transit, která je stejně dobrá jako Albula Line 2. Velikost downloadu je bohužel 34 MB!

Autor:
Celý článek » | download [14.6 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

17. března 2003 Download - Train Simulator

CD 714 117-9

No a do třetice všeho dobrého, aby těch skinů nebylo málo :) I třetí skiník pochází od jednoho starého známého skinaře, ktarý se také na chvilku odmlčel. Petr si pro Vás připravil skin CD 714 117-9. Díky Petře.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2003 Download - Train Simulator

ZSSK Bc

Už dlouho jsme tu neměli skiník od Vezíra. Dneska Vám od něj můžu představit lehátkový vůz ZSSKvagBc. Díky Vezíre.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. března 2003 Download - Train Simulator

CD DMV

Nedávno Vám nový skinař Lubošak představil svou první tvorbu. Jednalo se o měřící vůz. V té době se jednalo o první betu a dneska už tady máme finální verzi. Stahovat ji můžete tady. Díky Lubosaku.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

16. března 2003 Download - Train Simulator

ZS BDsheer

S menším zpožděním Vám můžu představit nový model od Rada. Jedná se o osobní vagón slovenských železnic pod označením ZSvagBDsheer. Stahovat jej můžete v lokálních downloadech nebo přímo na autorově homepage. Díky Rado

Autor: rado
Celý článek » | download [5.2 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

16. března 2003 Novinka - Train Simulator

Jaký že to bude model v MSTS 2 ?

Zřejmě jistý model pro pokračování hry Microsoft Train Simulator s číslem 2 je LMS Class 5MT ("Black Five"). Microsoft podle nepotvrzených informací uzavřel smlouvu s firmou East Lancs railway, aby mohl nahrát k lokomotivě zvuky. Pokud je tahle informace pravdivá, máme se v pokračování na co těšit. Microsoft Train Simulátor by měl vyjít někdy začátkem příštího roku. Někde jsem totiž zaslechl informaci, že bude vycházet co 3 roky.

Diskuse k článku [0 komentářů]

8. března 2003 Novinka - Train Simulator

Jak je to s kompatibilitou ?

Včera jsem objevil na jednom foru zajímavou informaci týkající se nové verze Microsoft Train Simulátoru. Microsoft podle jeho informací stále pracuje na nové verzi, která má být kompletně od jádra hry předělaná. Co by to znamenalo? Nová verze by teoreticky neměla být zpětně kompatibilní se starší verzí MTS. Musíte uznat, že tohle je zajímavé tvrzení, když v dnešní době je už tolik addonů pro MTS. Já osobně si to nedovedu představit, že by všichni tvořily 2 verze modelů, 2 verze tratí, apod... Připomínám, že se jedná o nepodloženou informaci. Až se mi podaří zjistit něco více, budu Vás informovat.

Diskuse k článku [0 komentářů]

8. března 2003 Download - Train Simulator

ZS Bpeer

Rado opět trošku zapracoval na novém modelu osobního vozu a výsledkem je osobní vůz ZsvagBpeer. Model si můžete stáhnout přímo z lokálního downloadu. Pokud se pídíte po dalších modelech od Rada, potom zkuste prohledat download sekci nebo se rovnou podívejte na jeho homepage. Díky Rado.

Autor: Rado
Celý článek » | download [5.1 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]