Rail Simulator
11. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Kuju registrovalo domenu pro MSTS

Dalo by se diskutovat o tom zda Microsoft a KUJU přemýšlejí o další verzi MTS s označením 2003. Všude se schází tolik informací, že už je vše rozpracováno a chýlí se to ke konci. Já si myslím, že se další verze určitě dočkáme. Tomu může napovídat i další maličkost. KUJU totiž zprovoznilo čistě stránky pro Microsoft Train Simulátor a pro jeho addony. Kdyby neměli s MTS další plány, určitě by nic takového nedělali. Možná se na stránkách po otevření dočkáme i prvních screenů z MTS 2003, ale kdo ví. Zatím je na stránkách možnost vyplnit emailovou adresu a počkat si na email, který Vám oznámí, že stránky už jsou v provozu. No a kde je najít? Stačí kliknout tady. A věřte tomu, skutečně doménu vlastní KUJU!

Diskuse k článku [0 komentářů]

11. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD vag BDBmsee

Jedná se o osobní vůz CD BDBmsee. Tímto patří poděkování Michawelovi, který mi addon zaslal.

Autor:
Celý článek » | download [5.7 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

10. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Amee

Model osobního vozu ZS Amee od slovenského modeláře a skinaře RADA.

Autor: Rado
Celý článek » | download [5.4 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

7. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD 163 cabview

Animovaný cabview pro model CD 163 od Starého.

Autor:
Celý článek » | download [5.1 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

7. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD 130 v1.2

Nová verze elektrické lokomotivy CD 130 od Starého.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [4 komentářů]

7. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD 240 v1.0

Model elektrické lokomotivy CD 240 od Starého.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [5 komentářů]

7. ledna 2003 Download - Ostatní

Rail 3D

Našel jsem další zajímavý simulátor. Tentokráte se nejedná o normální simulátor vlaků. Rail3D je totiž něco podobného jako legendární Bahn. Postavíte si v něm kolejiště a pak už to všechno pěkně jezdí samo. Máte-li zájem o tuto hříčku, klikněte tady. Pokud se chcete dozvědět více o tomto simulátoru, zkuste jeho homepage.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

7. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Activity Pack

Firma Aerosoft pro nás připravila addon se jménem TrainSim activity pack 1. Jedná se o addon, který obsahuje více jak 50 nových misí pro MTS. Obsahuje i mise pro tak atraktivní addony jako jsou ProTrain 1 a 2, Heidi-Express, High Speed Trains a German Railroads 1. V addonu můžeme najít i 3 nové vlaky s cabviewem. Prodejní cena je 29.95 euro. Vyjít by měl už 10. ledna tohoto roku. Objednávat můžete na homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

7. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

DemEX na teren pro MSTS


Jak vyzrát na DEM pro Microsoft Train Simulátor? Tahle otázka se uhnízdila určitě každému z Vás v hlavě. A kromě nějakých malých řešení jako DEM Extractor nebo MicroDEM a jiných podobných programů tu máme konečně něco, co teoreticky dokáže s DEM soubory pracovat a přímo to formovat do MTS. Na následujících čtyřech screenech můžete vidět jak vypadala trať před a po použití tohoto programu. No a kdo že je ten tajemný program? Jedná se o DEM-EX. Pokud si jej stáhnete přímo z homepage budete upozornění, že se jedná o shareware verzi. Registrace stojí 20 dolarů. A velikostně se také nemusíte bát, Váš modem se ani trošku nezapotí, protože 800kb je opravdu málo. Bohužel licenční podmínky nedovolují lokální download, tak se budete muset vrhnout na homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

7. ledna 2003 Novinka - Trainz

Trainz Ultimate Collection u nas nebude

Dneska jsem dostal definitivní rozhodnutí ohledně Ultimate Trainz Collection. Pokud se po téhle hře pídíte a čekáte na české vydání, mám pro Vás smutnou zprávu. UTC u nás nevyjde, tedy alespoň ne u CD Projektu. Pokud se u nás bude UTC prodávat, tak zřejmě za plnou cenu u JRC (1799,-). Nebo si jej můžete objednat přímo u Auranu, kde to vychází zhruba na 1500,- + poštovné přes kilo. Nemuselo by to být dražší než u JRC.

Diskuse k článku [0 komentářů]