25. června 2012 Novinka - Run8 Train Simulator

Run8 TS Datum vydání

Autoři Run8 Train Simulátoru vypustili informaci o datu vydání. Už to není jen léto 2012, ale specifikovali přímo datum a tím se stane 17. srpen 2012. Dále dodali, že pro tento simulátor plánují i parní lokomotivy, že to nebude jen diesel. Je jasné už i z jejich stránek, že pro simulátor budou nějaké další DLC (stažitelné přídavky). Zatím se stále neví zda půjde o komerční projekt nebo zda bude jádro hry zdarma a bude se platit za DLC. Stejně tak zatím stále nevíme, zda bude k dispozici i editor tratí pro tento simulátor, protože jak víme, editor udrží hru aktivní podstatně déle. Je tedy ještě spousta otázek nezodpovězena, ale autoři mají pořád dostatek času na tyto otázky najít odpověď.

Diskuse k článku [0 komentářů]

12. června 2012 Novinka - Run8 Train Simulator

Run8 Train Simulator info

Datum vydání Run8 Train Simulátoru se blíží. Ostatně bylo oznámeno léto 2012 (nebylo přesně řečeno kdy, ale toto léto se prostě dočkáme). Autoři se díky blížícímu datu vydání rozhodli aktualizovat web tohoto simulátoru. Dočtete se na něm něco z minulosti autorů, kteří dříve pracovali na TrainMaster 4 a Rail Simulatoru od Kuju. Samozřejmě mají za sebou několik skvělých addonů pro Microsoft Train Simulátor. Jak sami píší, už se na situaci vlakových simulátorů nemohli dívat a po tom co Microsoft po druhé zrušil Train Simulátor se rozhodli, že vytvoří svůj projekt. Projekt, který budou pořád vylepšovat a hlavně si s tímto projektem můžou dělat opravdu co je zamane.
Run8 Train Simulátor tak bude obsahovat multiplayer, dispatcher mód a strojvedoucího. V popisech na jejich stránkách můžete najít informace včetně screenu jak se hraje multiplayer. Dále se můžete podívat na popis různých nastavení včetně screenů a v neposlední řadě se můžete podívat i co nabídne multiplayer. Budete mít možnost hostovat hru až pro 15 hráčů s tím, že ten kdo hostuje hru je automaticky zvolen jako dispečer. Nebude chybět možnost předat tuto funkci někomu jinému.
Co autoři nezveřejnili je cena. Zatím se neví zda se bude jednat o freeware nebo placený simulátor. Osobně klidně zaplatím, ale nebylo by špatné tento simulátor dát zdarma s tím, že se bude platit za tratě. Nepředpokládám, že bude mít hra editor tratí, protože tato položka v menu na jejich stránce není a ani samotní autoři o tom nikde v textu nepíšou. Kdo ví co bude v budoucnu. Pokud si tedy chcete nastudovat nové informace o tomto simulátoru včetně nových screenů tak navštivte jeho homepage.

Diskuse k článku [0 komentářů]

20. března 2012 Novinka - Run8 Train Simulator

Další 2 nové obrázky

Na domovské stránce hry Run8 Train Simulator jsou k dispozici další 2 nové screeny. Při pohledu na ně se nemůžu zbavit dojmu, že se jedná o klasický Train Simulator od Microsoftu. Možná nebudu daleko od pravdy, když si zkusím tipnout, že tento simulátor bude plně kompatibilní s addony pro Microsoft Train Simulator a tak nám vedle freeware projektu OpenRails vzniká i komerční projekt. Co mě k této úvaze vede ? Firma, která tento simulátor tvoří, má na kontě několik desítek různých modelů a tratí pro Microsoft Train Simulator, které by určitě chtěli stále prodávat a tak je potřeba to nějak zařídit. Run8 Train Simulator by měl být k dispozici už toto léto... zda začátkem či koncem léta autoři zatím neuvedli.

Diskuse k článku [1 komentářů]

9. ledna 2012 Novinka - Run8 Train Simulator

Run8 TS

Už to vypadalo, že se na poli simulátorů neodehraje letos nic nečekaného a ejhle. Předpokládám, že se dočkáme koncem roku nového pokračování Trainz. Myslím si, že i Railsimulator.com nezůstanou pozadu a vydají další verzi Railworks jako update. Ale zcela nečekaně se do souboje simulátorů žene další a tím je Run8 Train Simulator, který je ve výrobě už od roku 2009. Předpokládané datum vydání je léto 2012. Za celým projektem stojí RUN 8 STUDIOS LTD a A 3D TRAIN STUFF LLC COMPANY. Více info zatím nebylo zveřejněno. Jestli se ptáte jak to bude všechno vypadat, tak je na to alespoň částečná odpověď v podobě dvou screenů na oficiální stránce hry. Jsem zvědav co se z toho vyklube. Ještě by Microsoft po dokončení jejich Flight mohl zveřejnit, že pokračuje na pozastaveném Train Simulatoru 2. Ostatně letos budeme s napětím očekávat i co přinese né příliš komunikující Cascade Game Foundry.

Diskuse k článku [7 komentářů]