Trainz Classics
2. května 2005 Články - TM Train Simulator

TM Train Simulator přeci jen na E3

Tak a je to potvrzeno. Train Master Train Simulator bude letos představen na výstavě E3! A jak to tak dokonce vypadá, tak o distribuci na evropský trh se postará firma Aerosoft. Kompletní anglickou zprávu si můžete přečíst při kliku na nadpis. Je jasné že nebude představena finální verze, ale právě rozpracovaná verze. Autoři předvedou již to co už mají hotovo. Osobně se už těším na nějaký video report z této výstavy nebo na nějaké nové screeny, které nám opět ukážou jak projekt vypadá.
Připomenu jen, že veškeré tratě a modely by měly být plně exportovatelné z Microsoft Train Simulátoru. Zda tato exportovací utilita vyjde zároveň s tímto simulátorem, nebo ji najdeme k volnému downloadu později, to ukáže čas. Datum vydání zatím není stále stanoveno. [více »]

Autor:
Diskuse k článku [0 komentářů]

6. února 2005 Novinka - TM Train Simulator

První screen z TM Train Simulatoru

Mezi vláčkovou komunitu se dostal první screen z připravovaného vlakového simulátoru TrainMaster Train Simulátor. Sami musíte uznat, že vypadá opravdu hezky. Máme se na co těšit. Autoři v současné době pracují na nástrojích pro tvorbu misí, tratí, kabin, atd... Nástroje by měly být mnohem snadnější a lepší než tomu bylo u Microsoft Train Simulátoru. Jak už jsem se zmínil dokonce dříve, TrainMaster Train Simulátor by měl umět používat věci z Microsoft Train Simulátoru. Vše bude fungovat pomocí převodu přes speciální utilitku. Kdy bude TrainMaster Train Simulátor hotov zatim autoři neprozradili, ale snad se jej dočkáme do konce tohoto roku.

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. října 2004 Download - TM Train Simulator

TrainMaster Train Simulator videa

Na oficiální stránce tohoto připravovaného, mimo jiné s Microsoft Train Simulátorem kompatibilního simulátoru se objevily první 2 zajímavé videa, které určitě stojí za shlédnutí.

Autor:
Celý článek » | download [4.6 MB] | Diskuse k článku [1 komentářů]

18. října 2004 Novinka - TM Train Simulator

Po oficiálním zrušení Microsoft Train Simulátoru 2 se na internetu začali objevovat zprávy ohledně TrainMaster Train Simulátoru. Tvůrci na hře skutečně pečlivě pracují. Hra by měla být kompatibilní se stařičkým Microsoft Train Simulátorem. Budete tak moct používat stařičké tratě, modely, mise i zvuky. Důkazem toho jsou i 2 videa, které autoři vypustili. Celá ukázka používá právě modely z Microsoft Train Simulátoru. Při prohlížení videa si také všimněte jak vypadá krásně vodní hladina. První video ukazující průjezd vlaku nad přes most nad vodní hladinou si můžete stáhnout tady a druhé video ukazující potkání protijedoucí soupravy a posun vagónu přes vyhybky si můžete stáhnout tady. Autoři mají před sebou ještě hodně práce, to co na video sekvencích uvidíte je jen jakási alfa vyvíjeného enginu pro hru.

Diskuse k článku [0 komentářů]

16. května 2004 Novinka - TM Train Simulator

Po zrušení dlouho očekávaného Microsoft Train Simulátoru 2 nastalo menší ticho. Na co teď fanoušci vlakových simulátorů vlastně přejdou ? Nabízí se hodně freeware simulátorů a něco málo je jich i komerčních. Mnozí z Vás můžou přejít na japonský BVE, na polský EU07, na polský Mechanik. Všechny tyto simulátory jsou freeware. Potom se samozřejmě nabízí možnost přejít na nějaký další komerční simulátor jako je například německé Zusi, australský Trainz Railroad Simulátor 2004, italský Simulatore di Treno, japonský Densha De GO a nebo nově připravovaný TrainMaster Train Simulátor. Ano, v přípravě je opravdu nový vlakový simulátor, který bude mít na svědomí firma P.I. Engineering, Inc, známá svým zařízením RailDriver pro dokonalejší simulaci řízení vlaků na PC. TrainMaster simulátor samozřejmě existuje už teď a to ve verzi 4, ale nemá nic společného s nově ohlášenou verzí. Nová verze bude mít kompletně předělaný engine. Autoři slibují menší kompatibilitu i s Microsoft Train Simulátorem. Můžeme se tedy těšit na takové volné pokračování Train Simulátoru ve kterém se budou moci prohánět naše české soupravy hned od začátku bez větších komplikacích při převodu. A ptáte se jak to bude s tratěmi? Ano i tratě budete moci použít z Microsoft Train Simulátoru. Jak to ale všechno opravdu dopadne ukáže až čas, protože hra byla teprve oznámena a na vývoji se pracuje. Podrobnější informace přijdou s prvními screeny.

Diskuse k článku [0 komentářů]