Trainz Classics
19. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD vag B (interni pohled)

Ondra vytvořil novou verzi interního pohledu pro osobní vůz B. Tahle nová verze má dokonce foto textury a není příliš velká. Stahovat ji můžete z lokálního downloadu Díky Ondro.

Autor: OndraJ
Celý článek » | download [753.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

19. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

T435 k downloadu

Včera jsem Vás informoval o německém modelu, který se vyráběl u nás pod označením T435. Na homepage je tentokráte k nalezení i ona verze T435. Díky Honzo za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

TGV Duplex

Pokud jde o zahraniční zprávy, potom tady mám další novinku. Konkrétně na této stránce se nachází další skvělý addon pro MTS. Jedná se o model TGV Duplex. Nevýhodou je jeho velikost, která bohužel přeskočila dvaceti megovou hranici. Má 28 MB, ale stojí za download. Díky Mexi za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

model V 75

Jeden ze čtenářů mi poslal zajímavou informaci ohledně dlouho očekávaného modelu. Jedná se o model DR 107 v beta verzi. Ano, hádáte správně, je to německý model, ale podle informací jde o bývalou řadu V 75, kterou pro tehdejší NDR vyrobilo naše ČKD. Lokomotiva je shodná s řadou T 435.0. Model má dokonce českou cabview z modelu CD 742. Ve finální verzi bude mít model svou vlastní kabinu. Model si můžete stáhnout na jeho homepage. Tímto díky Honzovi U. za tak podrobné info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Amee (barevna verze)

Model osobního vozu ZS Amee barevná verze.

Autor:
Celý článek » | download [5.3 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Bmee

Model osobního vozu ZS Bmee.

Autor: Rado
Celý článek » | download [5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Wupper Express 7 v přípravě

Addon Wupper Express 6 se ještě pořádně neohřál ve Vašich počítačích a už se začalo pracovat na Wupper Express s označením 7. Pro všechny fanoušky této tratě je to určitě dobrá zpráva. A odkud pojedeme tentokrát? Podíváte se tentokráte i do Dortmundu. Kdy addonek vyjde není zatím známo, ale až vyjde, dozvíte se to mezi prvníma :)))))

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Sandpatch

Firma Strategi First ve spolupráci s firmou Meaple Leaf Tracks pro Vás připravili další addonek pro Microsoft Train Simulátor se jménem Sandpatch. Více informací o tomto addonu můžete najít tady. Thx JD za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD Eas update

Výtečná varianta nákladního vagónu eas tentokráte místo plně naloženého uhlím se dočkáme plně naloženého dřevem. Autorem je Ondra Janiš, který si tak krátil chvilky mezi tvorbou 010 :) Díky Ondro.

Autor: Ondra Janiš
Celý článek » | download [224.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

15. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD B

A tady je do zásoby prozměnu jeden nový model. Opět autorem Ondra Janiš. Jedná se o první verzi, ale měla by být už i finální. Uvidíme, zda bude jště jedna i s interním pohledem (hack wag souboru neberu za interní pohled).

Autor: Ondra Janiš
Celý článek » | download [627.9 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]