Rail Simulator
18. února 2003 Download - Ostatní

Virtual BUS

I přestože jsou tohle stránky zaměřené na vlakové simulátory, nemůžu jinak, než Vás informovat i o dalším zajímavém, tentokráte nevlakovém, simulátoru. Jedná se totiž o simulátor Autobusu se jménem VirtualBus. Samotná podstata hry je asi každému jasná. Zkrátka nasednete do jednoho autobusu a převážíte lidi z místa na místo po předem vytyčené trase. Pokud máte zájem o tento simulátor, potom si jej můžete stáhnout tady. Další drobnosti ke hře najdete na homepage. Tak šťastnou cestu.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [13 komentářů]

17. února 2003 Novinka - Train Simulator

Vindobona k downloadu

Na německé stránce je ke stažení model DR SVT 137. Jedná se o motorovou jednotku bývalých DR SVT 137, která jezdila na našem území na řadě mezinárodních rychlíků včetně slavné Vindobony. Stáhnout si jej můžete přímo z homepage. Díky Honzo za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. února 2003 Novinka - Boso View Express

Blighton - Treston Park


Zajímá Vás k jakému simulátoru patří tyhle vydařené screeny? Pak věřte, že se jedná o freeware simulátor BVE. Screeny jsou pořízené z tratě Blighton - Treston Park ve verzi 2.0. Trať je těsně před dokončením a k downloadu bude na její homepage. Jak tak pozoruji, pro BVE už také začínají vznikat mnohem kvalitnější tratě.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. února 2003 Novinka - Train Simulator

Glacier Express

Majitelé hry Microsoft Train Simulátor se brzy dočkají dalšího addonu. Bude se jednat o addon se jménem Glacier Express RhB St. Moritz - Chur. Jak už bývá zvykem i tenhle addon nebude patřit k těm volně stažitelným z intermetu. Podle předběžných informací by měl stát Fr. 59.00 . Kdy bude addon uveden na trh a kdy se objeví první lépe vypadající obrázky než ten co vidíte u novinky, to je zatím ve hvězdách. Spekuluje se o dubnu, tak uvidíme.

Diskuse k článku [0 komentářů]

14. února 2003 Novinka - Ostatní

Train Simulator REAL od SONY

Po vele úspěšné hře Densha De GO! přichází na herní trh i firma Sony. Ano, o hře Train Simulator REAL jste už na těchto stránkách četli mnohokrát. Bohužel k dispozici byly jen nějaké nic neříkající screeny. Teď už je všechno jinak a Vy se můžete podívat na pěknou várku videí přímo ze hry. Najdete je tady. Já jen připomenu, že to co uvidíte na videu je skutečně hra. Nejedná se bohužel o hru pro PC. Radovat se můžou jen majitelé konzolí Playstation2. Aby jste si mohli videa prohlédnout, je nutné kliknout na obrázek vlakové soupravy. Každá souprava má své vlastní video.

Diskuse k článku [0 komentářů]

14. února 2003 Download - Train Simulator

Hisatsu Line v2.0

V emailu se mi uhnízdila další česká mise pro hru Microsoft Train Simulátor. Jedná se o misi pro trať Hisatsu Line. Mise je ve verzi 2.0 a autorem je Jacek. Ten přiložil k misi i dotazník, tak jej doporučuji vyplnit. Stahovat můžete tady. Díky Jacek.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

14. února 2003 Novinka - Train Simulator

Screeny z tratě Wupper Express 7

Práce na projektu Wupper Express 7.0 stále pokračují. Já vám dneska můžu nabídnou první screeny z této tratě. Bohužel kvalita je tak mizerná, že nemělo ani cenu tyto obrázky dávat na lokální server. Proto se na ně podívejte tady. A pokud budete mít ještě chuť shlédnout další screeny, zkuste rovnou homepage projektu.

Diskuse k článku [0 komentářů]

7. února 2003 Download - Train Simulator

CSD T678-0005 & CSD T678-0007 & CSD T678-0010

Tax poslal tři krásné varianty Pomeranče. Model použil od Starého. Všechny 3 varianty jsou ke stažení přímo z lokálního downloadu. Jedná se o ČSD T678-0005, ČSD T678-0007 a ČSD T678-0010. Díky Taxi.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [1 komentářů]

6. února 2003 Download - Train Simulator

Mise pro trať Japan2

FanHrkalin zaslal svou první misi, kterou vytvořil pro Vás pařany Microsoft Train Simulátoru. Je určena pro jednu standartní trať Japan2, která je přímo v MSTS. Misi si můžete stáhnout tady. Díky FanHrkaline.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

3. února 2003 Download - Train Simulator

CSD vag Sounds

Zvuky pro osobní vagony.

Autor:
Celý článek » | download [1.1 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]