Trainz Classics
21. ledna 2003 Download - Ostatní

WinAmp Train SKIN

Udělejte si vláčkovou variantu skvělého přehrávače WinAmp. Pitris poslal právě pro tento program 2 vydařené skiny na kterých můžete vidět brejlovce a zamračenou. Třeba bude takových vláčkových skinů časem více. A teď už nemarněte čas a pusťte se do downloadu. Díky Pitris.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [2 komentářů]

21. ledna 2003 Download - Train Simulator

FNM E630

Emailem mi přišel další addonek. Jedná se o model elektrické lokomotivy CD 163 od Starého, který je přeskinován na model E630 co jezdí v Miláně. O přeskinování se postaral Ernesto I. Skin můžete stáhnout tady. Ke skinu je přiložen i model. Díky Hawkey za info.

Autor:
Celý článek » | | Diskuse k článku [0 komentářů]

19. ledna 2003 Download - Train Simulator

CD vag B (interni pohled)

Ondra vytvořil novou verzi interního pohledu pro osobní vůz B. Tahle nová verze má dokonce foto textury a není příliš velká. Stahovat ji můžete z lokálního downloadu Díky Ondro.

Autor: OndraJ
Celý článek » | download [753.6 KB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

19. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

T435 k downloadu

Včera jsem Vás informoval o německém modelu, který se vyráběl u nás pod označením T435. Na homepage je tentokráte k nalezení i ona verze T435. Díky Honzo za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

TGV Duplex

Pokud jde o zahraniční zprávy, potom tady mám další novinku. Konkrétně na této stránce se nachází další skvělý addon pro MTS. Jedná se o model TGV Duplex. Nevýhodou je jeho velikost, která bohužel přeskočila dvaceti megovou hranici. Má 28 MB, ale stojí za download. Díky Mexi za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

18. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

model V 75

Jeden ze čtenářů mi poslal zajímavou informaci ohledně dlouho očekávaného modelu. Jedná se o model DR 107 v beta verzi. Ano, hádáte správně, je to německý model, ale podle informací jde o bývalou řadu V 75, kterou pro tehdejší NDR vyrobilo naše ČKD. Lokomotiva je shodná s řadou T 435.0. Model má dokonce českou cabview z modelu CD 742. Ve finální verzi bude mít model svou vlastní kabinu. Model si můžete stáhnout na jeho homepage. Tímto díky Honzovi U. za tak podrobné info.

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Amee (barevna verze)

Model osobního vozu ZS Amee barevná verze.

Autor:
Celý článek » | download [5.3 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Download - Train Simulator

ZS Bmee

Model osobního vozu ZS Bmee.

Autor: Rado
Celý článek » | download [5 MB] | Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Wupper Express 7 v přípravě

Addon Wupper Express 6 se ještě pořádně neohřál ve Vašich počítačích a už se začalo pracovat na Wupper Express s označením 7. Pro všechny fanoušky této tratě je to určitě dobrá zpráva. A odkud pojedeme tentokrát? Podíváte se tentokráte i do Dortmundu. Kdy addonek vyjde není zatím známo, ale až vyjde, dozvíte se to mezi prvníma :)))))

Diskuse k článku [0 komentářů]

17. ledna 2003 Novinka - Train Simulator

Sandpatch

Firma Strategi First ve spolupráci s firmou Meaple Leaf Tracks pro Vás připravili další addonek pro Microsoft Train Simulátor se jménem Sandpatch. Více informací o tomto addonu můžete najít tady. Thx JD za info.

Diskuse k článku [0 komentářů]